در یادها بمانید
88170866

نوآوری الهام بخش: نمونه هایی از کسب و کارها که موفقیت را دوباره تعریف می کنند

نوآوری در کسب و کار

نوآوری در کسب و کار امروزه نقشی کلیدی در موفقیت شما دارد . هیچگاه نگذارید سرچشمه خلاقیت شما در دنیای کسب و کار بخشکد .فناوری ها و تکنیک های جدید به طور مداوم در جهت زنده نگهداشتن خلاقیت و نوآوری شما در کسب و کارتان می باشند .

انقلاب بارکدخوان: آزادسازی قدرت خرده فروشی

انقلاب بارکدخوان

روزی روزگاری، در قلمرو شلوغ خرده فروشی، کارایی و دقت مدیریت موجودی چیزی بیش از یک رویا در دوردست نبود. ساعت‌های بی‌شماری از دست می‌رفت، و اشتباهات اجتناب‌ناپذیر بود . زیرا فروشگاه‌داران در روندی خسته‌کننده جزئیات اقلام را یادداشت می‌کردند یا آنها را بر صندوق‌های پول قدیمی می‌چسباندند. با این حال، یک نوآوری در حال تغییر ظاهر شد که برای همیشه چشم انداز صنعت خرده فروشی را متحول کرد. این داستان بارکدخوان است—قهرمانان گمنام در پشت صحنه که انقلاب خرده فروشی را امکان پذیر می کنند.

آشنایی با سیستم های نوین مدیریت دارایی و اموال

آشنایی با سیستم مدیریت دارایی و اموال

مدیریت اموال و دارایی های ثابت در کنار سیستم های مدیریت انبار ، مهمترین روش حفظ سرمایه و افزایش بهره وری در مجموعه های صنعتی و خدماتی می باشد . در این نوشته به مفاهیم کلی در مورد روشهای نوین مدیرت اموال و دارایی های سرمایه ای می پردازیم .

آیا خرده فروشان آینده هنوز به فروشگاه نیاز دارند؟

آیا خرده فروشان آینده هنوز به فروشگاه نیاز دارند؟

در این مقاله با به اشتراک گذاری فلسفه استراتژیک برندهایی مانند اپل ، ایکیا و لورا اشلی، آینده خرده فروشی فیزیکی را بررسی می کنیم. آیا فلسفه خرده فروشی در آینده کاملا تغییر می کند و آیا نیازی به فروشگاه های فیزیکی در آینده حس می شود ؟

مزایا و معایب استفاده از هندهلد PDA

مدیریت اموال و دارایی ثابت

هندهلدها یا دستیار دیجیتال شخصی (PDA) یکی از فناوری های اوایل هزاره سوم بود .کاربرد اولیه این دستگاه ها به صورت عمومی بود اما با ورود تلفن های هوشمند همراه اکنون بیشتر دارای کاربری های صنعتی ، لجستیکی ، درمانی و جمع آوری اطلاعات و خدمات هستند .

اصول کنترل و مدیریت موجودی انبار

کنترل و مدیریت موجودی انبار از مفاهیم پایه کسب و کارها در هر رده شغلی می باشد . مبحث موجودی انبار و روشهای مدیریت آن ، اثر مستقیم در چرخه تولید ، عرضه و تقاضا دارد .با توجه به روش های جدید اتوماسیون انبار و مدیریت موجودی ، اطلاع از مفاهیم پایه خالی از لطف نیست .

هفت پیشرفت فناوری در صنعت خرده فروشی که شما را متحیر می کند

هفت فناوری پیشرفته در صنعت خرده فروشی

صنعت خرده فروشی با شروع همه گیری کرونا شکل دیگری به خود گرفت . ما فناوری های آینده را بسیار زودتر شاهد خواهیم بود .برخی از این فناوری ها آنقدر مورد توجه بوده اند که به گفته صاحبان و مصرف کنندگان صنعت خرده فروشی در دوران پس از پاندمی نیز در کنار ما باقی خواهند ماند .با هفت تکنولوژی آینده صنعت خرده فروشی آشنا شوید .

امنیت فروشگاهی : ضرورت یا فانتزی

در فیلم های زیر شما می توانید مواردی کاربردی از این ماژول را مشاهده نمایید . اولی در مورد هشدار در صورت رخ دادن یک عملیات مسلحانه و دیگری در مورد استفاده از فاصله گذاری اجتماعی که بدلیل پاندمی ویروس کووید-19 بحث روز جهانی می باشد .

چگونه یک فروشگاه را مدیریت کنیم ؟

سیستم های امنیتی هر روز در حال پیشرفت هستند . در این مقاله بخوانید که چگونه با تکنولوژی هوش مصنوعی از طریق تصاویر دوربین مداربسته می توان حرکات بدن اشخاص را تحلیل کرد و از جرم و جنایت پیشگیری کرد . هوش مصنوعی به ما کمک می کند تا به طور خودکار مانند یک ناظر آگاه و همیشه در صحنه تصمیم بگیریم .