در یادها بمانید
88170866

نرم افزار فروشگاهی آراد

آرامش خیال و اطمینان در کسب و کار شما

آراد تجهیز نیکان

توسعه خدمات نرم افزاری

به بخش نرم افزار فروشگاهی شرکت آراد تجهیز نیکان خوش آمدید . ما پس از نزدیک پانزده سال تجربه در مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های فروشگاهی شما را به آشنایی با محصول نرم افزاری این شرکت با نام تجاری نرم افزار فروشگاهی آراد دعوت می کنیم . شرکت ما با ارائه راهکار منسجم سخت افزاری و نرم افزاری در کنار یگدیگر ، اقدام به اجرای پروژه های اتوماسیون فروش و امنیت فروشگاهی به طور صفر تا صد می نماید .علاوه بر این ما همواره با بررسی بازخورد مشتریان و نیازهای جدید به تکنولوژی های روز ، به توسعه ، ارتقا و گسترش راهکارهای جامع خود می پردازیم .

ما در گام اول به عنوان یک مشاور و راهنما در خدمت شما هستیم . با ما در تماس باشید .

خرده فروشی
و راهکارهای
نرم افزاری ما

صنعت خرده فروشی هنوز سهم بسیار بزرگی در اقتصاد رو به رشد جهانی دارد .با اینکه هر روز تکنولوژی های جدیدی بنا می شود و فروشگاه های آنلاین توسعه می یابند اما خرده فروشی فروشگاهی حرف اول رادر کسب و کارها می زند .آراد تجهیز نیکان برای سهولت در چرخه تامین تا فروش کالا ، راهکارهای متفاوتی در نظر دارد که یکی از آنها نرم افزار پایانه فروش یا نرم افزار فروشگاهی می باشد.

راه حل

راه حل

اتوماسیون و صندوق مکانیزه فروش

لزوم استفاده از نرم افزار فروشگاهی در قالب مفهومی به نام اتوماسیون فروش و صندوق مکانیزه فروشگاهی می باشد.

صندوق مکانیزه فروشگاهی رایانه ای است که با استفاده از نرم افزار مورد تایید مراجع محاسبه و نگهداری فاکتورهای خرید و فروش و موجودی انبار کالا را انجام دهد و تراکنش های مالی و حسابداری را ثبت کرده و از آنها گزارش بدهد .

نرم افزار آراد با توجه به اخذ استاندارد های لازم و هماهنگی با سخت افزارهای مورد نیاز در راستای برآورده کردن اتوماسیون فروش می کوشد. 

نرم افزار فروشگاهی آراد عمومی

خدمات ما

با نرم افزار آراد ،چه کمکی به شما می کنیم ؟

نرم افزار فروشگاهی آراد

عملیات فروش و انبارگردانی

عملیات فروش در آراد به سهولت و سادگی انجام می پذیرد .همان چیزی که شما می خواهید : سرعت در انجام عملیات فروش.مشتری شما در صف معطل نخواهد بود و شما به سرعت هرچه تمام تر کارش را راه خواهید انداخت .فاکتورهای خرید و انبارداری نیز به همین سادگی می باشد.هیچ محدودیتی در تعریف پارامترهای کالا نخواهید داشت .و به سرعت در بخش ها و انبارهای مختلف موجودی کالاهای بارکد دار و سریالی را در می یابید.

نرم افزار فروشگاهی آراد

عملیات مالی و حسابداری آسان

حسابداری هیچوقت به این راحتی نبوده حتی برای شما که سررشته زیادی از آن ندارید .کلیه عملیات های دریافت و پرداخت بانکی ، صندوق و کارتخوان فروشگاهی شما با گزارش های مفصل بدون محدودیت ثبت می شود .حساب اشخاص را براحتی مدیریت می کنید و اطلاعات تمامی چک های پرداختی و دریافتی خود را خواهید داشت .با یادآور مالی تاریخ سر رسید چک ها و یا بدهی ها را از چند روز قبل به یاد می آورید .

نرم افزار فروشگاهی آراد

گزارشات کامل عملیات ها

هر نوع عملیات انجام شده شما به تفکیک کاربران ثبت می شود .گزارشات روزانه ، ماهیانه و فصلی به دقت حتی زمان ساعت و دقیقه آنها در تمامی قسمت ها در دسترس شماست و قابلیت ایجادفایل خروجی اکسل نیز دارند .هیچ اقدامی از دید شما به دور نخواهد بود .به تفکیک کالاها ، افراد و بخش ها نیز می توانید سود و زیان مشاهده کرده و در مورد موجودی کالاها تصمیم بگیرید .قدرت مدیریت شما به تحلیل گزارشات است .

نرم افزار فروشگاهی آراد

خدمات مشتری مداری

هدف شما این است که مشتریان شما همیشگی باشند .پس از صرف هزینه و زمان مشتری از شما خرید می کند و اگر حس خوب خرید را احساس کرد تبدیل به خریدار همیشگی شما خواهد بود .با کارت خرید اعتباری آراد به مشتریان ویژه خود حس خوب خرید بدهید . می توانید برای خانواده ایشان نیز کارت خرید صادر کرده و آن را مدیریت کنید .با ارسال پیامک از پنل مدیریتی روز تولد یا ازدواجشان را تبریک بگویید و از خریدشان تشکر کنید .

نرم افزار فروشگاهی آراد

اتصال آسان به سخت افزارها

دغدغه هماهنگی نرم افزار آراد با سخت افزارهای گرانی که خریده اید را نداشته باشید .ما همگام با فناوری های سخت افزاری حرکت می کنیم .ترازوی دیجیتال ، مانیتور دوم ، دستگاه کالرآیدی وتمامی چاپگرها تنها بخشی از پشتیبانی سیستم ما از سخت افزارها می باشد . نگران رایانه خود نیز نباشید .آراد با حداقل مشخصات سخت افزاری کامپیوتر شما و با هر ویندوزی کار می کند.

نرم افزار فروشگاهی آراد

امکانات تخصصی صنفی

روند شغلی خاص و تخصصی دارید ؟می توانید سراغ نسخه های تخصصی ما بروید یا فیچر های تخصصی ما را به نسخه خود اضافه کنید .تولید محصول دارید ؟دسته بندی کالاهایتان پیچیده است ؟ کالای شما سریال یا تاریخ انقضا دارد ؟واحدهای مختلف کالایی می خواهید ؟ما بیش از صد صنف را پوشش می دهیم ، کافی است به نیازهای خود توجه کنید .

برخی از ویژگی ها و امکانات نرم افزار فروشگاهی آراد

تجربه تکنولوژی

تجربه تکنولوژی

توسعه تکنولوژی های روز
در نرم افزار آراد

ما تنها یک شرکت نرم افزاری نیستیم .پس از سال ها ارائه محصولات سخت افزاری و مشاوره با فروشگاه های سراسر کشور ،دانسته ایم که ارتباط موثر بین سخت افزارها و نرم افزارها و همراهی با آخرین تکنولوژی های روز کلید موفقیت توسعه کسب و کارها می باشد.

نرم افزار آراد نیز با توجه به همین موضوع علاوه بر هماهنگی با سخت افزارهای موجود در بازار سعی می کند تا همپا با فناوری های روز صنعت خرده فروشی گام بردارد .

نسخه های نرم افزار فروشگاهی آراد

برای دیدن امکانات هر نسخه روی آن کلیک کنید

چرا انتخاب ما

مشاوره. اجرا. پشتیبانی

نرم افزار فروشگاهی آراد عمومی

20+

نسخه تخصصی

15+

سال سابقه کاری

60+

فیچر افزوده

1400+

پروژه اجرایی

سوابق و امکانات ما

پس از سال ها تجربه در صنعت خرده فروشی و ارائه محصول و خدمات به ده ها برند معتبر کشوری ، حاصل مشاهدات و برآورد ما از بازار خرده فروشی کشوری ، تولید نرم افزار فروشگاهی آراد بوده است که کماکان به توسعه و پیشرفت خود ادامه می دهد.

تلاش ما

مجوزها و گواهینامه ها

نشر دیجیتال

مجوز و پروانه نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سازمان نظام صنفی
رایانه ای

مجوز کسب و کار از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشوری

کمیسیون صندوق های مکانیزه فروشگاهی

عضو کمیسیون صندوق های فروشگاهی سازمان نظام صنفی

تاییدیه قوه قضاییه

تاییدیه کارشناسی قوه قضایی مبنی بر انطباق با قوانین دارایی

مشاغل تخصصی

برای مشاغل خاص و کسب و کارهای تخصصی

مرکز و شعبه ها

مناسب برای فروشگاه های زنجیره ای و چند شعبه ای

مشاغل عمومی

مناسب برای تمامی کسب و کارها و اصناف تجاری

انواع کسب وکار

داستان های موفقیت

نرم افزار آراد برای انواع کسب و کارها

با توجه به وجود طیف وسیعی از کسب و کارهای مختلف تصمیم گرفتیم تا برای هر دسته از این مشاغل نرم افزاری مناسب کار ایشان تهیه کنیم .در مشاغل عمومی شما می توانید از نسخه های عمومی ما استفاده کنید که بسیاری از نیازهای شما را پوشش می دهد .

اگر شغل تخصصی دارید و یا می خواهید از برخی ویژگی های نسخه های تخصصی استفاده کنید ، به شما نرم افزارهای تخصصی را پیشنهاد می دهیم .توجه کنید که اگر نرم افزاری عمومی دارید به راحتی می توانید پس از افزودن فیچرهای تخصصی از این امکانات هم استفاده کنید .

اگر چند فروشگاه دارید و می خواهید به عنوان فروشگاه مرکزی ، شعبه های خود را راه اندازی و مدیریت کنید ، نرم افزار فول امکانات مرکز و شعب مناسب شماست .امکانات این نسخه در همین برگه شرح داده شده است .

امکانات نسخه مرکز و شعب نرم افزار آراد

تعریف فروشگاه مرکز و شعبه

در نرم افزار آراد تعریف مرکز و شعبه به شرح زیر است : شما یک فروشگاه ، دفتر و یا انبار مرکزی اصلی دارید که محل استقرار مدیریت و بخش کنترل مرکزی شما می باشد .شعبه های شما فروشگاه هایی هستند به تعداد نامحدورد که می توانند در هر منطقه و شهری قرار داشته باشند .این شعب به صورت مستقل کار فروش و خدمات به مشتری را انجام می دهند و نرم افزار شعبه مابرای کارکردن نیازی به اتصال همیشگی به اینترنت و نرم افزار مرکزی ندارد.

مرکز وظیفه تعریف کالاها ، ارسال کالا به انبار شعب و همچنین کنترل و نظارت بقیه شعب از نظر آمار و گزارشهای مالی ، موجودی کالا ، هزینه ها و مشتریان خاص آن برند را دارد .در عین حال مرکز می تواند یک فروشگاه مستقل نیز باشد که از حداکثر امکانات نرم افزار آراد بهره می برد.

ویژگی های نسخه مرکز و شعب

در فروشگاه های زنجيره ای و مراكز فروش كه دارای شعبات متعدد در نقاط مختلف شهر و در سطح گسترده تر در گستره جغرافيايی كشور مستقر هستند، مديريت جامع و يكپارچه همه شعبات و امكان گزارش گيری از روند فعاليت آن ها از اهميت ويژه ای برخوردار است. با استفاده از امكان فوق العاده مركز و شعب در نرم افزار توانمندی های قابل توجهی در اين زمينه در اختيار كاربران و مديريت بنگاه اقتصادی قرار خواهد گرفت كه به اختصار در ادامه تشريح می گردد.

1) امكان تعريف، كد گذاری، قيمت گذاری و ساير خصوصيت های مبتنی بر كالا در مركز و ارسال خودكار آن براي شعب به نحوی كه نام، كد، قيمت و ساير ويژگی های كالاها در تمام شعبات معادل و كاملاً همسان خواهند بود. 2) امكان ارسال الكترونيكی فاكتور اجناس ارسالی از مركز براي شعب و مشاهده و ثبت خودكار توسط شعب 3) امكان ارسال الكترونيكی سفارش اجناس توسط شعب برای مركز و ثبت خودكار آن توسط مركز 4) امكان تعيين سطوح دسترسی گروه های كاربری شعب توسط مركز 5) امكان ارسال و دريافت پيامك از مركز به كليه شعبات و همچنين بين شعب 6) امكان گزارش گيری توسط مركز در خصوص: • گزارش موجودی كالای شعب • گزارش فروش شعب • گزارش فروش كالاهای شعب • گزارش فروش به اشخاص شعب • گزارش مانده بدهكاری اشخاص در شعب • گزارش موجودی صندوق و بانك شعب • گزارش هزينه و درآمد های شعب • گزارش سود و زيان شعب • گزارش عملكرد كاربران شعب • و ...

مدیریت

مدیریت فروشگاه با تلفن همراه شما

آنالیز دیتای فروشگاهی

داشبورد مدیریتی نرم افزار آراد

با داشبورد مدیریتی نرم افزار آراد می توانید بدون اینکه در فروشگاه حاضر باشید ، کسب و کارتان را مدیریت کنید . با این اپلیکیشن و از طریق ارتباط با نرم افزار آراد فروشگاهتان ، می توانید گزارشاتی از قبیل میزان فروش ، موجودی بانک و صندوق ، موجودی کالاها و دیگر گزارشات مفید فروشگاه را بر روی گوشی تلفن همراه خود مشاهده نمایید .

اتصال به کارتخوان های بانکی

در راستای سهولت فرآیند فروش و جلوگیری از اشتباهات تاثیرگذار در پرداخت مشتری ، نرم افزار آراد قابلیت اتصال به اغلب کارت خوان های شرکت های پرداخت الکترونیکی را دارا می باشد .لیست برخی از این بانک ها به شرح زیر است .

بروزرسانی ها

بروزرسانی های نرم افزار آراد به صورت دائمی و مداوم ارائه می گردد.

خدمات

نرم افزار آراد دارای پشتیبانی اینترنتی و تلفنی رایگان به مدت 400 روز از زمان نصب می باشد .

ارتقا

در تمامی نسخه ها فیچرها و امکانات اضافی قابل خریدن و افزودن از طریق اینترنت می باشد.

سازگاری

نرم افزار آراد با تمامی سیستم های عامل ویندوزی سازگار بوده و نیازمند حداقل مشخصات سخت افزاری می باشد .

نظر مشتریان

آنچه مشتریان ما در مورد ما می گویند

تیتر نمونه

خرید فیچر نرم افزار آراد

ارتباط با ما

بیایید در مورد کسب وکارتان صحبت کنیم!

ما برای بحث در مورد ایده های شما آماده ایم تا آنها را به واقعیت تبدیل کنیم

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره برای انتخاب نرم افزار فروشگاهی مناسب کسب و کارتان با ما در تماس باشید.